logo nove 

ikona blizsi podminky png

ikona povolenky png

ikona zaber png

Bližší podmínky

Povolenky

Záběr 2022

ikona brigady png

ikona zavody

ikona prihlaska png

Brigády

Závody

Přihláška

bře 20 2022

Výroční členská schůze 2022

 

Rybáři schůzovali.

V sobotu 12. března se uskutečnila „Výroční ustavující členská schůze“ pobočného spolku MRS Slavkov u Brna. Jednání probíhalo v příjemném prostředí restaurace SC Bonaparte. Všichni naši členové mají právo se zúčastnit projednání otázek týkajících se našeho spolku na následující funkční období roků 2022 až 2026 a hlasovat o nich. Pozváni byli i zástupci měst a obcí v působnosti vodních ploch a rybářských revírů v obhospodařování našeho spolku. V roce 2021 se z důvodu pandemických opatření tato schůze nekonala a proto byla ta letošní o jednotlivé přednesené zprávy za uplynulé dva roky bohatší.

Stávající členská základna čítá něco málo k tisícovce členů, z toho jsou cca dvě stovky mládeže do 18-ti let. Přesná čísla dnes nedovedu určit, protože v průběhu jara proběhne školení nových členů a koncem školního roku přibudou do řad mladých rybaříků další děti z rybářských kroužků. V souhrnu všech přednesených zpráv a v závěrečné řeči nově zvolený předseda spolku Ing. arch. Zdeněk Koudelka vyzdvihl mimo jiné příkladnou práci s mládeží. Informoval přítomné a zároveň je vyzval k účasti na celorepublikové akci „Ukliďme Česko“, která proběhne v sobotu 2. dubna v rámci úklidu kolem našich stojatých i tekoucích vod.

Dále zmínil plánované rybářské závody pořádané 25. května ve Slavkově na velkém rybníku s doplňujícím hudebním programem, kde zahraje k poslechu i tanci skupina Výlet. Následovat budou 9. července závody v Bučovicích. Vzhledem k tomu, že se již po dvě plesové sezóny nemohl uskutečnit tradiční společenský ples „Rybářský Věneček“, rozhodli jsme se uspořádat u příležitosti 80. výročí od založení našeho spolku v tomto roce společenskou akci „Benátskou letní noc“, která se uskuteční na nádvoří zámku ve Slavkově u Brna v sobotu dne 23. července. Na tyto zmiňované akce zveme celou veřejnost nejenom ze strany rybářů. Přijděte podpořit závodící, hlavně z řad začínajícího rybářského dorostu, vzájemně se pobavit a na chvíli zapomenout na útrapy dnešní doby.

Buďte vítáni a PETRŮV ZDAR

Petr Zvonek – jednatel pobočného spolku

Aktuality

4.3. 2022 - Dětský kroužek - Lov na dírkách 2022 - reportáž

23.2. 2022 - Memoriál Františka Capity - reportáž

30.12. 2021 - PF 2022, PF_2022